Self-Employed

Pretul declaratiei anuale de venit pentru persoana fizica(self-employed) este de £170 pe an sau Direct Debit de £14.20 lunar.

Limited Company - SRL

Pretul pentru bilantul anual pe companie este de £864 pe an sau Direct Debit de £72.00 lunar, inlcusiv pana la 15 salarii rulate lunar.

Contact

Unit 1, 8 Park Road South, Havant, PO9 1HB
023 8225 0108 / 07508 427 307 /
07783 883 777
office@solentaccounting.com

Administrative PR Officer 1 Job - De la 15 August

    Poziția de PR Officer reprezintă o ocazie excelentă pentru o tânără (vârsta ideală 18 - 22 de ani) care dorește să se inițieze în domeniul marketingului online extrem de interactiv și dinamic sau să își promoveze cunoștințele deja existente. Firma noastră de contabilitate din Havant este o echipă dinamica, experimentată, in plină dezvoltare și suntem în cautarea unei persoane foarte prezentabile, cu aptitudini excelente de comunicare în relațiile cu clienții
  • Abilitități si Experiență
      – Vorbitoare de Limba Română este esențial și Engleză nivel mediu
    • – Dedicatie 110%, onestitate si ambitia de a rezolva situatiile cheie
      – Minimum 1 an de experienta in office cu responsibilitati administrative sau secretariat
      – Siguranta in utilizarea pachetului MS Office (Word, Excel, Outlook, etc.)
      – Aptitudini matematice si inclinatii contabile, răbdare pentru îmbunătățirea cunoștințelor
      – Abilități extinse de comunicare și foarte bine organizată in general
      – Prezentabilă și foarte articulată în comunicare
      – Flexibilitate la implementarea de noi proceduri care pot îmbunatâții radical comunicarea cu către clienți
  • Responsabilități
      – Extinderea bazei de clienți in același timp imbunătățind relațiile cu cei existenți
    • – Promovarea si creșterea profilului firmei Solent Accounting către clienții existenți cât și cei potențiali
      – Respectarea procedurilor impuse de managementul Solent
      – Recomandări pentru îmbunătățirea procesului de comunicare prin supunerea managementului a celor mai relevante review'uri ale clienților
      – Social media continut management, comunicare avansata pe tehnologie media
      – Menținerea unei ridicate conectivități între departamente.